BORAPARK |

Toplantı ve Organizasyonlarınızın Vazgeçilmez Adresi BoraPark

Kişisel ya da grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her türlü organizasyonda biz yanınızdayız. Her türden toplantıların yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayısı hiç önemli değil. Düzenlemek istediğiniz aktivitelerinizi planlıyor ve uyguluyoruz. Memnuniyeti odak noktamızda tutuyoruz.

Bayi Gezileri

Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayıp koordinasyonu arttırmak zor bir uğraş. Belki de daha önce birbirini hiç görmemiş çok sayıda insanı ortak hedefe yönlendirmek oldukça güç. Üstelik öyle bir toplantı olmalı ki bu, hem tam istendiği gibi bir bağ kurulsun hem de olabildiğince keyifli geçsin. İşte, BoraPark Turizm’in farkı burada ortaya çıkıyor. Gezi öncesi süreçte amaçlar doğrultusunda yaratıcı öneriler sunuyor, bütçe ve lokasyona birlikte karar veriyoruz. 

Kongre Katılım Hizmetleri

Sektörünüz ne olursa olsun, hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, birçok noktada işinizle ilgili kongreler düzenleniyor. İster siz katılın isterseniz davet ettiğiniz konuklar katılsın, organizasyona dair hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok. Bizler bu konuda da yanınızdayız. 

Ürün Lansmanları

Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak tam bir takım oyununu gerektiriyor. Konunun uzmanı çalışanlarımız, stratejik iş ortağı anlayışıyla, sizlerle birlikte bir ekip oluşturup verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hedefe uygun mekan belirleyerek ürünü yansıtacak şekilde hazırlıyorlar. Lansman günü BoraPark Turizm’le çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!

Görseller